خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه خبر داد

  برگزاری نمایشگاه تخصصی سلامت در کردستان عراق

  در کردستان عراق" src="http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/04/11/13920411000702_PhotoA.jpg" alt="خبرگزاری فارس: برگزاری نمایشگاه تخصصی سلامت در کردستان عراق" width="250" height="150" />

  رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه تخصصی سلامت در اقلیم کردستان عراق خبر داد.

  به گزارش خبرنگار وبلاگ کرمانشاه 20  از کرمانشاه، کیوان کاشفی عصر امروز در نشستی با حضور سرکنسول ایران در سلیمانیه عراق و مدیران دولتی به منظور بررسی چگونگی جلب مشارکت سرمایه‌گذاران عراقی در استان کرمانشاه که در سالن جلسات اتاق بازرگانی برگزار شد، درباره اهداف این نشست اظهار کرد: بزرگ‌ترین سرمایه استان امنیت است و از نظر زیرساخت‌ها مشکلی برای سرمایه‌گذاری نداریم.

  وی با بیان اینکه مشتاق حضور و فعالیت سرمایه‌گذاران در استان کرمانشاه هستیم، ادامه داد: دستگاه‌هایی همچون سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های صنعتی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جهاد کشاورزی از جمله دستگاه‌های هستند که در بحث مشارکت سرمایه‌گذاران عراقی امادگی همکاری دارند.

  به گفته رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه، برای اینکه در این زمینه گام موثری برداشته شود باید پروژه‌هایی که نیاز به سرمایه گذاری دارند را دقیق و با اطلاعات دقیق مشخص کنیم تا بتوانیم به سهولت به مرحله عملیاتی کار بپردازیم و همچنین نیاز است که نقاط ضعف و قوت کار را بشناسیم تا بتوانیم از این فضای مناسب استفاده کنیم.

  وی با بیان اینکه زبان کردی نقطه مشترک و مثبتی از کرمانشاه و کردستان عراق است، بیان داشت: در چند سال اخیر احساس نیاز برای تأسیس مرکز تجاری در اربیل عراق احساس شده است که این دفتر با اطلاعات به‌روز خود می‌تواند پل ارتباطی خوبی برای سرمایه‌گذاران باشد، اما مشکلاتی در زمینه مجوز این دفتر وجود دارد.

  این مسؤول تصریح کرد: در تدارک برگزاری نمایشگاه تخصصی سلامت در اقلیم کردستان عراق هستیم که بتوانیم با به‌کارگیری تجهیزات مناسب حضوری پررنگ و مثبت داشته باشیم.


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : عراق ,کرمانشاه ,سرمایه‌گذاران ,کردستان ,استان ,بیان ,کردستان عراق ,برگزاری نمایشگاه ,اتاق بازرگانی ,تخصصی سلامت ,نمایشگاه تخصصی ,برگزاری نمایشگاه تخصصی ,نمایشگاه تخصصی سلامت ,مشارکت سرمایه‌گذاران عراقی ,
  رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه خبر داد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر